Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

На що звернути увагу при покупці ковдри?

Переоцінити роль ковдри в побуті кожної людини практично неможливо. Тому що вона, по-перше, зігріває, а по-друге, дарує відчуття захищеності, затишку, комфорту. Не дарма ж у найемоційніші моменти ми намагаємося «сховатися під ковдру». Цей вираз має значення пряме, коли ми намагаємося зігрітися за його допомогою, і переносне, яке використовуємо у разі, якщо хочемо «утекти» від вирішення тих чи інших проблем. Тому вибір ковдри – дуже відповідальний захід, що потребує підготовки.

Приступаючи до вивчення питання, як вибрати ковдру, радимо спочатку визначитися з розміром. Все різноманіття, про яке ще належить дізнатися, «зиджеться» на тому, якого розміру ковдра потрібна. Отже, цей вид постільних речей буває полуторним, двоспальним та євро. Полуторні ковдри призначені для однієї людини і найчастіше відповідають розміру 205х140 см, хоча можуть варіюватися в межах 140х200 см, 140х205 см, 150х200 см, 150х210 см, 155х200 см, 155х220 см, 160х220 см. Двоспальні ковдри призначені для двох, їх стандартний розмір 210х175 см. Розмір "євро" ідеально підходить для великих двоспальних ліжок і найчастіше становить 200х220 см. Якщо питання розміру вирішено, то можна перейти до наступного етапу, на якому варто прийняти рішення, яке потрібна ковдра: всесезонна, літня або для найхолодніших зим.

 

ковдра зима-літо - універсальний варіант на всі сезони

 

Найцікавішим та оригінальним варіантом у категорії «всесезонне» виступає ковдра зима-літо. Це не одна, а цілих дві ковдри, що виступають дуетом. Одне з них є легшим, призначеним для прохолодних літніх ночей, а інше – більш щільним та теплим. При необхідності одержання самого «жаркого» ефекту, дві ковдри з різною щільністю наповнювача (100 та 300 г/кв.м) скріплюються кнопками. Незважаючи на те, що цей вид постільних речей використовує штучний наповнювач (а саме синтепон силіконізований), ковдра має цілу низку переваг. Серед них – простота догляду (легко перуться в машинці-автомат), гіпоалергенність та стійкість до умов підвищеної вологості. Це особливо важливо, якщо в приміщенні досить сиро, і якщо, наприклад, вовняна ковдра в такій обстановці вбере вологу і вимагатиме подальшого просушування, то синтетичний продукт - ні. Крім того, ковдри зі штучним наповнювачем не піддаються дії комах, досить міцні та довговічні.

В якості літньої ковдри можна порекомендувати два види – бамбукову та ковдру стьобану бавовняну. Загальними перевагами для цих видів є гігроскопічність, повітропроникність, гіпоалергенність та екологічність. Завдяки цьому, ковдри добре вбирають вологу, дозволяють тілу «дихати» і не викликають алергічних реакцій. Всі ці властивості обумовлені тим, що ковдри виготовлені з натуральних матеріалів – бамбукового волокна та бавовни. Доглядати бамбукову і ковдру хлопокопон нескладно, їх можна прати в пральній машині в режимі «делікат», головне – забезпечити гарне полоскання.

Найзимовішими традиційно вважаються ковдри стьобані пух-перо, силіконові, з овечої вовни та штучного лебедячого пуху. Тим, хто віддає перевагу натуральним наповнювачам, слід звернути увагу на пухові та вовняні ковдри. Чим вони відрізняються? Безперечно, матеріалами. Пухові ковдри на 90% складаються із сірого гусячого пуху та дрібного пера. Завдяки такому складу, ці ковдри забезпечують тепло навіть у холодні зимові ночі, а як найбільшу їх перевагу можна відзначити незвичайну легкість, що дарує незабутні відчуття відпочинку на хмарі. Пухові ковдри вимагають особливих умов догляду (прання в хімчистці) і здатні викликати алергічні реакції.

Ковдри з овечої вовни у каталозі інтернет-магазину Кохана представлені двома видами – жаккардовими та стьобаними вовняними. Вони складаються на 100% із вовни новозеландських овець, проте відрізняються структурою, щільністю та зовнішніми характеристиками. Жакардові ковдри - це ковдри з особливим видом переплетення волокон, що забезпечує високу щільність виробів. Завдяки оригінальним малюнкам, які наносяться прямо на поверхню, ковдри можуть використовуватись як декоративні покривала. Однак у пріоритеті їхнє «ковдрове» призначення, тому що у свідомості більшості людей жакардові ковдри традиційно асоціюються з високою якістю та прекрасними зовнішнім виглядом. До того ж вони прості в експлуатації і «дозволяють» машинне прання, щоправда, температурний режим має бути обраний з обережністю – 30 градусів (вищі показники можуть спровокувати усадку).

 

зимова вовняна ковдра - тепла, комфортна, недорога

 

Ковдра вовняна стьобана легка, тепла, затишна. Воно добре пропускає повітря та вбирає вологу. Щоправда, на відміну від жаккардового, вимагає умов прання в хімчистці. Великою перевагою ковдр з овечої вовни є їхня благотворна дія на людський організм. Вважається, що вони покращують кровообіг і лікують порушення опорно-рухового апарату, добре знімають нервову та м'язову напругу. З обережністю вовняні ковдри слід вибрати людям, які страждають на алергію. Як альтернативу їм можна порекомендувати ковдру лебедячий штучний пух. Вона наділена багатьма перевагами вовняних ковдр, але при цьому абсолютно не викликає алергічних реакцій. Легка, тепла, не схильна до деформації та нескладна у догляді, ковдру зі штучного лебедячого пуху можна поставити в один ряд із вовняними. До того ж тішить його демократичніша ціна і довговічність. 

Безумовно, вибрати в такому різноманітті складно, проте не варто впадати у відчай, адже в самих заплутаних випадках завжди можна розраховувати на допомогу менеджера нашого інтернет-магазину домашнього текстилю «Кохана». Він розвіє всі ваші сумніви та допоможе зробити правильний вибір, враховуючи такі додаткові параметри, як забарвлення та якість тканини, упаковка та ціна. 

Супутні товари

Ковдра зимова NORDIC COMFORT ТМ Ідея

Ковдра зимова NORDIC COMFORT ТМ Ідея

Ковдра зимова COMFORT NORDIC ТМ Ідея Тканина: мікрофібра Колір: білий або молоко Склад: 100% силіконізоване поліефірне волокно (полотно), антиалергенне Щільність синтепону: 300 г/м.кв. ..

684 грн.

Ковдра вовняна стьобана ТМ Вілюта Premium у валізі

Ковдра вовняна стьобана ТМ Вілюта Premium у валізі

Ковдра вовняна стьобана ТМ Вілюта Premium у валізі Тканина: ранфорс Наповнювач: 100% овеча вовна Щільність: 400 г / кв.м Упаковка: сумка Дизайн ковдри може відрізнятись від представленог..

798 грн.

Ковдра бавовняна стьобана ТМ Вілюта Бавовна

Ковдра бавовняна стьобана ТМ Вілюта Бавовна

Ковдра бавовняна стьобана ТМ Вілюта Бавовна Тканина: бавовна Наповнення: бавовна Наявність уточнюйте у менеджера Ковдра бавовняна від українського виробника ТМ Вілюта - це чудовий нат..

555 грн.

Схожі статті

Яку ковдру купити? Наповнювачі, розміри, переваги

Яку ковдру купити? Наповнювачі, розміри, переваги

Ковдра є незмінним супутником людини за життя. Як же приємно укритися м'яким легким і комфортним виробом, який допомагає нам розслабитися після важкого трудового дня, зігріває в холодний зимовий д..

Покривала на двоспальне ліжко: секрети правильного вибору

Покривала на двоспальне ліжко: секрети правильного вибору

Купити покривало на ліжко в інтернет-магазині "Кохана" - захід дуже відповідальний. З одного боку, хвилюючий, так як нове покривало для спальні - хороший спосіб оновити злегка набридлий інте..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре