Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

плед однотонний

Плед мікрофібра Смужка вузька бузковий

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька бузковий Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіж..

Плед мікрофібра Смужка вузька молочний

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька молочний Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіж..

Плед мікрофібра Смужка вузька рожевий

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька рожевий Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіжи..

Плед мікрофібра Смужка вузька синій

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька синій Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіжить..

Плед мікрофібра Смужка вузька смарагдовий

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька смарагдовий Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово ос..

Плед мікрофібра Смужка вузька блакитний

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька блакитний Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіжить ..

Плед мікрофібра Смужка вузька сірий

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька сірий Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіжить..

Плед мікрофібра Смужка вузька світло-блакитний

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька світло-блакитний Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудо..

Плед мікрофібра Смужка вузька бордовий

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька бордовий Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіж..

Плед мікрофібра Смужка вузька шоколадний

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька шоколадний Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіжить..

Плед мікрофібра Смужка вузька бежевий

390 грн.

Плед мікрофібра Смужка вузька бежевий Склад: поліестер 100% Упаковка: пакет Ширина смужки: 1,5 см Наявність уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від має цікавий дизайн у вигляді смужок. Цей красивий плед чудово освіжи..

Плед мікрофібра ТМ Koloco Смужка NEW

470 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco Смужка NEW Склад: акрил (100% поліестер) Упаковка:  Наявність по відтінках уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий однотонний дизайн. Цей красивий плед чудово освіжить ..

Плед мікрофібра ТМ Koloco Крокодил вузький

410 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco Крокодил вузький Склад: акрил (100% поліестер) Упаковка:  Наявність по відтінкам уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий однотонний дизайн. Цей красивий плед чудово осв..

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний фіолетовий

280 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний фіолетовий Склад: акрил (100% поліестер)   Наявність по відтінкам уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий однотонний дизайн. Цей красивий плед чудово осв..

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний коричневий

280 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний коричневий Склад: акрил (100% поліестер)   Наявність по відтінкам уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий однотонний дизайн. Цей красивий плед чудово осв..

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний сірий

280 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний сірий Склад: акрил (100% поліестер)   Наявність по відтінкам уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий однотонний дизайн. Цей красивий плед чудово освіжить..

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний бежевий

280 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний бежевий Склад: акрил (100% поліестер)   Наявність по відтінкам уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий однотонний дизайн. Цей красивий плед чудово освіжи..

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний молочний

280 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco однотоний молочний Склад: акрил (100% поліестер)   Наявність по відтінкам уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий однотонний дизайн. Цей красивий плед чудово освіж..

Плед мікрофібра ТМ Koloco Смужка кольорова у клітинку

460 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco Смужка кольорова у клітинку Склад: акрил (100% поліестер)   Наявність по відтінкам уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco має лаконічний і простий дизайн. Цей красивий плед чудово освіжить і д..

Плед мікрофібра ТМ Koloco Смужка вузька

525 грн.

Плед мікрофібра ТМ Koloco Смужка вузька Склад: акрил (100% поліестер) Упаковка: сумка Наявність по кольорах на момент замовлення уточнюйте у менеджера Плед з мікрофібри від ТМ Koloco виконаний у приємному відтінку і має цікавий дизайн у в..

Показано від 1 до 20 з 23 (всього сторінок: 2)
плед однотонний

Однотонний плед - стильний домашній аксесуар

Домашній текстиль в наші дні рясніє великою різноманітністю дизайнів. Хтось вважає за краще вибирати, наприклад, тільки пледи в класичному картатому дизайні, хтось любить графічні принти, а для кого-то буде прекрасним варіантом для прикраси інтер'єру його будинку однотонні пледи. Вибирати, звичайно ж, є з чого. В каталозі домашнього текстилю інтернет-магазину «Кохана» ви знайдете великий вибір пледів різних кольорів і розмірів, тому вам буде зовсім не важко купити однотонний плед під будь-який інтер'єр вашого будинку.

Пледи однотонні - характеристики, переваги, властивості

Асортимент пледів однотонних представлений на наших віртуальних полицях не тільки вітчизняними виробниками, але також і зарубіжними, наприклад, ТМ Elway або ТМ Koloco. Якість товару вас неодмінно порадує. Пледи дуже приємні і м'які на дотик. Є моделі, у яких є вибитий візерунок по всьому полю виробу. Це робить їх дуже цікавими і красивими. Поверхня пледа виглядає незвично і привабливо, тому такий гарний затишний виріб домашнього текстилю не тільки прикрасить ваш інтер'єр, але і зробить ваше ліжко або диван центром уваги.
Плед може послужити вам не тільки в якості покривала на ліжко або диван, але також і як тепла додаткова ковдру. При бажанні їм можна укратися, якщо в будинку прохолодно або покласти його поверх основного ковдри для створення комфортного мікроклімату для спокійного сну.

Плед однотонний - кольори, розміри

Інтернет-магазин "Кохана" пропонує великий вибір пледів однотонних, представлених у різноманітній кольоровій палітрі. Ви можете купити плед бежевий, бордовий, зелений, жовтий, персиковий, а також інших не менш прекрасних відтінків.
З великого асортименту ви легко зможете вибрати і купити плед однотонний на будь-який смак і під будь-який інтер'єр.
Перед покупкою рекомендуємо вам визначитися з розміром виробу. Якщо ви хочете придбати плед на полуторне ліжко або диван, то вам варто вибирати виріб розміром 160х210. А якщо у вас велике ліжко або диван, то вам варто звернути увагу на плед в розмірі євро - 200х240.
Деякі моделі пледів упаковані в прозорі валізки і виглядають досить презентабельно. Тому якщо ви шукайте хороший і практичний подарунок на свято, то плед однотонний - це буде прекрасний варіант красивого, практичного та бажаного презенту.

Де можна купити однотонний плед в інтернет-магазині?

Якщо ви вирішили освіжити інтер'єр вашого приміщення і зупинили свій вибір на такому аксесуарі домашнього текстилю, як плед, то ви можете купити однотонний плед недорого в інтернет-магазині «Кохана». Як ви можете це зробити? Легко. Вибирайте вподобану модель виробу, не забудьте звірити всі його параметри з потрібним вам розміром і прочитати опис, який ви знайдете в картці товару. Оформляйте замовлення онлайн через корзину на сайті або за телефонами з розділу «Контакти». Після обробки вашого замовлення та узгодження його з вами, ми відправимо вашу посилку в найкоротші терміни. Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені своєю покупкою, і презентабельний пледік в красивому забарвленні прикрасить ваш будинок.