Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

рукавички, прихватки

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс бордовий

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс бордовий Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. Ви..

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс коричневий

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс коричневий Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. ..

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс червоний

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс червоний Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. Ви..

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс чорний

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс чорний Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. Виро..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Brown

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихва..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Ажур

42 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Ажур Матеріал: 100% бавовна Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Ажур виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 100% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухн..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Фреска

42 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Фреска Матеріал: 100% бавовна Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Classic Фреска виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 100% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухні..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Living Олива

49 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Living Олива Матеріал: 65% бавовна, 25% поліестер Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Living Олива виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 66% з бавовни. Зручна і комфортна ..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Milan виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухні стане вам..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan Gray

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan Gray Матеріал: 55% бавовна, 45% поліестер Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Milan виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 55% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухні..

Прихватка для кухні ТМ Прованс White Rose з мереживом

69 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс White Rose з мереживом Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс White Rose з мереживом виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зруч..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Новорічна Печворк

42 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Новорічна Печворк Матеріал: 100% бавовна Розмір: 20х20 Прихвачує ТМ Прованс Новорічна Печворк виконана з дуже приємною, м'якою і практичною тканини, що складається на 100% з бавовни. Зручна і комфортна б..

Рукавичка для кухні ТМ Вілюта

45 грн.

Рукавичка для кухні ТМ Вілюта Матеріал: ранфорс Рукавички представлені у великому асортименті з різними малюнками. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера. Симпатичні рукавички від ТМ Вілюта зовсім не холодної пори року, такі чарівні і м..

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige

90 грн.

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна рукавичка для кухні стан..

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Brown

90 грн.

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Brown Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Brown виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна рукавичка для кухні стан..

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey

90 грн.

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Рукавичка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна рукавичка для кухні стане ..

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Living Лаванда

79 грн.

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Living Лаванда Матеріал: 75% бавовна, 25% поліестер   Рукавичка для кухні ТМ Прованс Living Лаванда виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 75% з бавовни. Зручна і комфортна рукавичка д..

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Living Олива

79 грн.

Рукавичка для кухні ТМ Прованс Living Олива Матеріал: 75% бавовна, 25% поліестер   Рукавичка для кухні ТМ Прованс Living Олива виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 75% з бавовни. Зручна і комфортна рукавичка для к..

Показано від 1 до 20 з 22 (всього сторінок: 2)
рукавички, прихватки

Прихватки для кухні та кухонні рукавиці - необхідні дрібниці

Приготування їжі можна назвати, напевно, справою повсякденною. Для кого-то це проста необхідність і рутина, а для інших може бути приємним творчим процесом, який приносить задоволення і піднімає настрій. Тому для створення відповідної атмосфери в «серці дому» потрібно продумати все до дрібниць.
Сучасна кухня - це не тільки гарна техніка, набір необхідного посуду і красивий текстиль. Це також ще і приємні і такі необхідні дрібниці, як прихватки і рукавички для гарячого.

Прихватки для гарячого, рукавиці для кухні - великий вибір, доступна ціна

В наші дні будь-яка господиня мріє про те, щоб приміщення її улюбленої кухні було красиво облаштованим, затишним і зручним. Деякі господині намагаються прикрасити свій побут в єдиному стилі. Для цього спеціально підбирають меблі, кухонну техніку, прикраси, а також різний декор. Прихватки і рукавиці також не обходяться без уваги і можуть бути підібрані у відповідній тональності.
У каталозі інтернет-магазину домашнього текстилю «Кохана» представлений великий асортимент красивих прихваток для кухні, а також рукавичок для гарячого, які стануть вам вірними помічниками в кулінарній справі.
Прихватки - це ті корисні і необхідні дрібниці, які повинні бути в арсеналі будь-якої господині. Вироби з легкістю виконують свої функції: практичну, а також і естетичну. Вони оберегут ваші ручки від опіків. У них зручно брати гарячі страви, виймати сковороди або листи з духовки. А як вони природно і прекрасно вписуються в інтер'єр вашої кухні і прикрашають її.
Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, виконані з натуральних або комбінованих тканин. Корисні дрібниці з натуральної тканини більш стійкі до впливу на них високих температур. Тому вони не будуть схильні до великих деформацій при їх використанні. Комбіновані тканини забезпечать вам легкий догляд за виробом, а це важливо для цього виду домашнього текстилю. Наповнювачем тут виступає натуральний ватин, який, на відміну від синтетичних матеріалів, нагрівається повільніше.
Кухонне приладдя бувають різних форм: круглі або квадратні, у формі ромба або серця. Різноманітність забарвлень просто вражає. Ви зможете купити прихватку для кухні на будь-який смак. У нас представлені вироби різних колекцій української ТМ Прованс. Завдяки широкому асортименту, ви зможете підібрати кухонний текстиль в одному стилі.

Купити прихватку, рукавицю для кухні в інтернет-магазині «Кохана»

Вироби ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту. Для замовлення вам досить вибрати потрібну модель виробу, оформити його через корзину або в 1 клік і заповнити всі дані для відправки. Якщо у вас виникнуть якісь питання, ви можете подзвонити нам за телефонами, представленим в розділі «Контакти» і ввічливі менеджери допоможуть вам з вибором. Ми намагаємося працювати оперативно і якісно, ​​щоб порадувати вас красивим домашнім текстилем.
Ви можете купити прихватку або рукавицю як окремо, так і підібрати собі текстиль для кухні в одному стилі. Фартухи, скатертини або подушки на стілець складуть прекрасний комплект з кухонними рукавицями і прихватками. У нас представлені колекції, виконані в ніжному прованському стилі від ТМ Прованс: Allure, Mosaic, Classic, Living. Чудові квіткові мотиви або хитромудрі візерунки в пастельних тонах прикрасять вашу кухню, привнесуть в неї нотки стилю, затишку і гармонії.