Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

вовняні пледи

Плед вовняний ТМ Promtex Кохана букле Клітка кор-зел

605 грн.

Плед вовняний ТМ Promtex Кохана букле Клітка кор-зел Колір: темно-коричневий + зелений Склад: 80% вовна, 20% ПЕ Деталі: бахрома Упаковка: м'яка сумочка (штучний войлок) з елементом декору Кохана Плед вовняний від українського виробника..

Плед вовняний ТМ Vladi Cappuccino біл-беж-кор

590 грн.

Плед вовняний Владі Cappuccino біл-беж-кор Колір: білий + бежевий + коричневий Склад: 70% шерсть Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Капучіно біл-беж-кор на 70% виконаний із натуральної вовни найвищої якості. Плед н..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 1 біл-беж-кор

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 1 біл-беж-кор Колір: білий + бежевий + коричневий Склад: 70% вовни, 30% поліестер   Плед вовняний Владі Ельф виконаний в білому, бежевому, коричневому відтінках і виглядає він досить ефектно і стильно. Плед виг..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 1 біл-беж-тер

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 1 біл-беж-тер Колір: білий + бежевий + теракотовий Склад: 70% вовни, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Ельф виконаний в білому, бежевому, теракотовому відтінках і виглядає він досить..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 1 біл-блакит-коб

695 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 1 біл-блакит-коб Колір: білий + блакитний + кобальтовий Склад: 70% вовни, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Ельф виконаний в білому, блакитному, кобальтовому відтінках і виглядає він..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 1 біл-салат-зел

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф 1 біл-салат-зел Колір: білий + салатовий + зелений Склад: 70% вовни, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Ельф виконаний в білому, салатовому, зеленому відтінках і виглядає він досить ефе..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 1 жовт-червон-бордо

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 1 жовт-червон-бордо Колір: жовтий + червоний + бордовий Склад: 70% вовни, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Ельф виконаний в жовтому, червоному, бордовому відтінках і виглядає він до..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 1 жовт-червон-зел

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 1 жовт-червон-зелений Колір: жовтий + червоний + зелений Склад: 70% вовни, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Ельф виконаний в жовтому, червоному, зеленому відтінках і виглядає він до..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 2 біл-беж-кор

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 2 біл-беж-кор Колір: білий + бежевий + коричневий Склад: 70% вовни, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Ельф виконаний в білому, бежевому, коричневому відтінках і виглядає він досить е..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 3 біл-беж-кор

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 3 біл-беж-кор Колір: білий + бежевий + коричневий Склад: 70% вовни, 30% поліестер   Плед вовняний Владі Ельф виконаний в білому, бежевому, коричневому відтінках і виглядає він досить ефектно і стильно. Плед виг..

Плед вовняний ТМ Vladi Ельф № 5 біл-тер-кор

590 грн.

Плед вовняний Владі Ельф № 5 біл-тер-кор Колір: білий + теракотовий + коричневий Склад: 70% вовни, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Ельф виконаний в білому, теракотовому, коричневому відтінках і виглядає він ..

Плед вовняний ТМ Vladi Неаполь біл-кор-беж

590 грн.

Плед вовняний ТМ Vladi Неаполь бел-кор-беж Колір: білий + коричневий + бежевий Склад: 70% вовна Упаковка: прозора валізка на блискавки Плед вовняний від ТМ Владі Неаполь біл-кор-беж виконаний в спокійній колірній гамі, яка буде доречна в ..

Плед вовняний ТМ Vladi Рогожка біл-беж

1150 грн.

Плед вовняний Владі Рогожка біл-беж Колір: білий + бежевий Склад: 70% вовна, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Владі Рогожка біл-беж на 70% виконаний з натуральної вовни найвищої якості. Пледи з неї ідеально ні..

Плед вовняний ТМ Vladi Рогожка білий

1150 грн.

Плед вовняний ТМ Vladi Рогожка білий Колір: білий Склад: 70% вовна, 30% поліестер Упаковка: ПВХ-сумка на блискавці Плед вовняний Рогожка 70% виконаний з натуральної вовни найвищої якості. Пледи з неї ідеально ніжні, м'які, пухнасті, ..

Плед вовняний ТМ Vladi Рогожка білий NEW

1020 грн.

Плед вовняний ТМ Vladi Рогожка білий NEW Склад: 100% вовна Упаковка: пакет на кнопках Щільність: 300 г/кв.м Вовняний плед Рогожка українського бренду ТМ Владі зроблений із натуральної новозеландської вовни найвищої якості. Його дизай..

Плед жакардовий ТМ Vladi Сан-Ремо Камінці біл-сір

370 грн.

Плед жакардовий ТМ Vladi "Сан-Ремо" Камінці бел-сер Колір: білий + сірий Склад: 20% вовна, 50% акрил, 30% поліестер Упаковка: поліетиленова сумка на кнопках Щільність: 330 г/кв.м Плед жакардовий ТМ Vladi Сан-Ремо Камінці бел-сер пр..

Плед напіввовняний ТМ Vladi Метро LENA біл-беж

455 грн.

Плед напіввовняний ТМ Vladi Метро LENA біл-беж Колір: білий + бежевий Склад: 50% вовна, 50% акрил   Наявність уточнюйте у менеджера Плед напіввовняний Метро LENA біл-беж виконаний з суміші вовни і акрилу, тому він дуже м'..

Плед напіввовняний ТМ Vladi Метро LENA біл-кор

455 грн.

Плед напіввовняний ТМ Vladi Метро LENA біл-кор Колір: білий + коричневий Склад: 50% вовна, 50% акрил Упаковка: поліетиленова валізка Наявність уточнюйте у менеджера Плед напіввовняний Метро LENA біл-кор виконаний з суміші вовни і акри..

Плед напіввовняний ТМ Vladi Метро ZIGZAG біл-кор

455 грн.

Плед напіввовняний ТМ Vladi Метро ZIGZAG біл-кор Колір: білий + коричневий Склад: 50% вовна, 50% акрил Упаковка: поліетиленова валізка Наявність уточнюйте у менеджера Плед напіввовняний Метро ZIGZAG біл-кор виконаний з суміш..

Плед напіввовняний ТМ Vladi Метро № 1 син-червоно-біл

455 грн.

Плед напіввовняний Владі Метро № 1 син-червоно-біл Колір: синій + червоний + білий Склад: 50% вовна, 50% акрил Упаковка: поліетиленова валізка Наявність уточнюйте у менеджера Плед напіввовняний Метро № 1 син-червоно-біл виконаний з суміші ..

Показано від 1 до 20 з 32 (всього сторінок: 2)
вовняні пледи

У каталозі нашого інтернет-магазин домашнього текстилю "Кохана" ви зможете знайти великий вибір вовняних пледів ТМ Владі. Вовняні пледи відрізняються різноманіттям стилю, вишуканим дизайном, як класичним в клітинку, так і представленим різноманітними витіюватими візерунками, а також відмінною якістю вовни.

Плед шерсть - натуральний, теплий і комфортний

Пледи вовняні, які представлені в каталозі інтернет-магазину Кохана, виконані з натуральної вовни найвищої якості. Шерсть новозеландських овець вважається кращою в світі. Вироби з неї виходять м'якими, практичними і красивими. Відсоток вмісту овечої вовни в виробах є оптимальним, щоб вони надовго зберігали еластичність волокон, пружність і своє забарвлення. Тому вам не варто переживати, що плед з вовни втратить свій презентабельний вигляд, якщо його покласти в сумку або, наприклад, укутатись в нього. Завдяки пружності вовняних волокон, він швидко відновлює форму і свій гарний вигляд після його використання в побуті.

Плед вовняний - універсальний атрибут домашнього текстилю

Деякі покупці трохи переживають за те, що вироби можуть бути колючими і неприємними в використанні. Але не варто переживати з цього приводу. Вовняні пледи досить ніжні, м'які, пухнасті і не викликають роздратування. Як же приємно закутатися в такий теплий гарний плед з вовни, налити собі чашечку чаю, взяти цікаву книжку і посидіти в спокійній і розслаблюючій обстановці. У холодну пору під вовняним пледом можна сховатися як під ковдрою, і він приємно зігріє вас. Також його можна взяти з собою в поїздку, на пікнік або природу. Плед з вовни можна з упевненістю назвати універсальним атрибутом домашнього текстилю, він стане в нагоді в будь-якій ситуації і повинен бути в кожному домі.

Пледи вовняні - Рекомендації по догляду

Пледи вовняні можна назвати досить практичними виробами. Вам буде зовсім не важко за ними доглядати.

  • Якщо ваш вовняний плед вже потребує прання, то краще за все зробити це руками. Ні в якому разі не періть виріб в пральній машині;
  • Вовняні пледи рекомендують прати при температурі води не вище позначки в 40С;
  • Миючий засіб краще всього вибирати саме для вовняних виробів, або, щоб засіб не мав будь-яких відбілюючих речовин;
  • Сушити пледи рекомендують на відкритому повітрі, уникаючи попадання на них прямих сонячних променів.
  • Не слід зберігати вироби в сирих приміщеннях, а також періодично їх рекомендується провітрювати.

Де краще купити шерстяний плед в Києві Україні в інтернет-магазині?

Якщо вам захотілося поповнити арсенал домашнього текстилю стильним і теплим виробом, то вам варто купити плед вовняний недорого в Україні. Ви легко зможете це зробити в нашому інтернет-магазині "Кохана". Вам припаде до душі великий асортимент пледів різних забарвлень і різних розмірів. Ви зможете придбати плед полуторний, двоспальний або євро розміру.
З усього різноманіття дизайнів і параметрів вовняних виробів ви зможете вибрати улюблену вам модель і без зусиль оформити замовлення. У нас зручна форма для заповнення. Ви можете купити плед недорого онлайн або зробити замовлення за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Ми з радістю відправимо ваше замовлення в найкоротші терміни, щоб ви змогли гідно оцінити всю красу вовняних пледів і довгий час насолоджуватися своєю покупкою.
Купити вовняний плед - значить зробити хорошу і дуже вигідну покупку.