Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

Товари для дітей

Акція -15%

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок коричневий

357 грн.420 грн.

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок коричневий Розмір: 95х180 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді толстенького хом'ячка в приємному колірному рішенні, яке радує око і підн..

Акція -15%

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок сірий

357 грн.420 грн.

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок сірий Розмір: 95х180 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді толстенького хом'ячка в приємному колірному рішенні, яке радує око і піднімає ..

Акція -15%

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок рожевий

357 грн.420 грн.

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок рожевий Розмір: 95х180 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді толстенького хом'ячка в приємному колірному рішенні, яке радує око і підніма..

Акція -15%

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок бежевий

357 грн.420 грн.

Дитячий плед-іграшка муфта Хом'ячок бежевий Розмір: 95х180 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді толстенького хом'ячка в приємному колірному рішенні, яке радує око і підніма..

Акція -16%

Дитячий плед-іграшка Кіт сірий

429 грн.505 грн.

Дитячий плед-іграшка Кіт сірий Розмір: 120х150 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді милого котика в позитивному забарвленні, яке радує око і піднімає настрій. Усередині іграшки зна..

Акція -15%

Дитячий плед-іграшка Дракон

506 грн.595 грн.

Дитячий плед-іграшка Дракон Розмір: 110х160 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді милого Пикачу в позитивному забарвленні, яке радує око і піднімає настрій. Усередині іграшки знаход..

Акція -16%

Дитячий плед-іграшка Pikachu

429 грн.505 грн.

Дитячий плед-іграшка Pikachu Розмір пледа: 110х160 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді милого Пикачу в позитивному забарвленні, яке радує око і піднімає настрій. Усередині іграшки..

Акція -16%

М'яка дитяча іграшка Дракон зелений

378 грн.445 грн.

М'яка дитяча іграшка Дракон зелений Матеріал: 100% поліестер Іграшка представлена ​​у вигляді симпатичного дракончика який радує око і піднімає настрій. Придбати м'яку дитячу іграшку Дракон зелений можна в інтернет-мага..

Акція -16%

М'яка іграшка-подушка з пледом Лапка сіра

399 грн.470 грн.

М'яка іграшка-подушка з пледом Лапка сіра Розмір: 35*45/плед 120*160 Матеріал: 100% поліестер Подушка виконана у вигляді милої Лапки. Виріб оснащений замочком, при відкритті якого можна трансформувати іграшку в м'який і зат..

Акція -16%

М'яка іграшка-подушка з пледом Лапка рожева

399 грн.470 грн.

М'яка іграшка-подушка з пледом Лапка рожева Розмір: 35*45/плед 120*160 Матеріал: 100% поліестер Подушка виконана у вигляді милої Лапки. Виріб оснащений замочком, при відкритті якого можна трансформувати іграшку в м'який і з..

Акція -16%

Дитячий плед-іграшка Dog

429 грн.505 грн.

Дитячий плед-іграшка Dog Розмір: 110х160 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка представлена ​​у вигляді собачки в позитивному забарвленні, яке радує око і піднімає настрій. Усередині іграшки знаходитьс..

Акція -15%

М'яка іграшка-подушка з пледом DORAEMON

323 грн.380 грн.

М'яка іграшка-подушка з пледом DORAEMON Розмір: 25*35/100*160 Матеріал: 100% поліестер Подушка виконана у вигляді кумедного персонажа дитячого мультфільму DORAEMON. Виріб оснащений замочком, при відкритті якого можна трансформувати ..

М'яка іграшка-подушка з пледом PIKACHU

380 грн.

М'яка іграшка-подушка з пледом PIKACHU Розмір: 25*35/100*160 Матеріал: 100% поліестер Подушка виконана у вигляді кумедного персонажа дитячого мультфільму Pikachu. Виріб оснащений замочком, при відкритті якого можна трансформувати іг..

Акція -15%

М'яка іграшка-подушка з пледом MONKEY

323 грн.380 грн.

М'яка іграшка-подушка з пледом MONKEY Розмір: 25*35/100*160 Матеріал: 100% поліестер Подушка виконана у вигляді кумедного персонажа MONKEY. Виріб оснащений замочком, при відкритті якого можна трансформувати іграшку в м'який..

Акція -15%

М'яка іграшка-подушка з пледом STITCH

323 грн.380 грн.

М'яка іграшка-подушка з пледом STITCH Розмір: 25*35/100*160 Матеріал: 100% поліестер Подушка виконана у вигляді кумедного персонажа дитячого мультфільму STITCH. Виріб оснащений замочком, при відкритті якого можна трансформувати ігра..

Акція -15%

М'яка іграшка-подушка з пледом Hello KITTY

323 грн.380 грн.

М'яка іграшка-подушка з пледом Hello KITTY Розмір: 25*35/100*160 Матеріал: 100% поліестер Подушка виконана у вигляді кумедного персонажа дитячого мультфільму KITTY. Виріб оснащений замочком, при відкритті якого можна трансформу..

Акція -20%

Дитячий плед-іграшка ТМ Koloco Fat Cat

384 грн.480 грн.

Дитячий плед-іграшка ТМ Koloco Fat Cat Розмір: 120х150 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка від ТМ Koloco представлена ​​у вигляді ананасику в позитивному жовтому забарвленні, яке радує око і піднімає настрій. ..

Акція -15%

Дитячий плед-іграшка ТМ Koloco Вінні-Пух

468 грн.550 грн.

Дитячий плед-іграшка ТМ Koloco Вінні-Пух Розмір: 120х150 Матеріал: 100% поліестер Наявність уточнюйте у менеджера Іграшка від ТМ Koloco Вінні-Пух радує око і піднімає настрій. Усередині іграшки знаходиться плед розміром 120х160...

Акція -15%

Дитячий плед-іграшка Гусак

442 грн.520 грн.

Дитячий плед-іграшка Гусак Розмір пледа: 120х160 Розмір іграшки: 100 см Матеріал: 100% поліестер Кольори: білий - плед помаранчевий, жовтий - плед жовтий, рожевий - плед рожевий Наявність по кольорах уточнюйте у менеджера Іграшк..

Подушка для годування ТМ Ідея ECONOM Корона М'ята-Беж

525 грн.

Подушка для годування ТМ Ідея Papaella ECONOM Корона М'ята-Беж Розмір: 35х170 Тканина: бязь Наповнювач: холлофайбер 100%   Вишивка і дизайн подушки може відрізнятися від представленого варіанту на фото.Налічіе уточнюйте у менед..

Показано від 1 до 20 з 83 (всього сторінок: 5)
Товари для дітей

Дитячі товари - широкий вибір, відмінна якість

Вибір дитячих товарів - дуже важлива справа. Турботливі і люблячі батьки намагаються оточити свою дитину тільки якісними і натуральними речами, які будуть комфортними для малюка, будуть сприяти його правильному розвитку і не зашкодять йому. З появою в домі дитини виникає дуже багато турбот, справ і проблем. Маленькому непосиді потрібно стільки всяких речей для життя, без яких він не зможе обійтися. Інтернет-магазин домашнього текстилю «Кохана» пропонує широкий асортимент товарів, де ви зможете вибрати і купити товари для дітей за доступними цінами: конверти на виписку, захист на ліжечко, дитячі ковдри, покривала, рушники, пледи, дитячі піжами і багато іншого.

Які товари для дітей можна купити в інтернет-магазині «Кохана»?

Знайти якісні товари досить непросто, та й не у всіх батьків є час для того, щоб ходити по магазинах у пошуках потрібних речей для свого малюка. В каталозі домашнього текстилю інтернет-магазину «Кохана» ви зможете придбати дитячі товари за вигідною ціною, і це буде набагато дешевше, ніж в звичайному магазині.
У нас представлений широкий вибір конвертов на виписку з пологового будинку для різних сезонів. Конвертики бувають літні, зимові або демісезонні. Вони легко можуть виступити також в ролі ковдри для вашого малюка. Для самих маленьких можна купити захист на ліжечко, з яким дитина буде відчувати себе в безпеці і захищеним від різних негативних впливів з боку. Великий асортимент дитячих ковдр порадує батьків різноманітністю варіантів, з яких можна вибрати і купити дитячу ковдру як з натуральними наповнювачами: вовна, пух-перо, так і з антиалергенними синтетичними наповнювачами: силікон, синтепон, ковдра лебединий пух штучний. Для створення затишної обстановки для дитини якнайкраще підійде м'який і комфортний плед дитячий. Його з легкістю можна назвати універсальною річчю. Дитячий плед можна не тільки використовувати вдома за прямим призначенням, але і взяти з собою в якості легкої ковдри, покласти в коляску або укрити дитину. Також він буде добре виглядати в дитячій у вигляді симпатичного покривала на ліжко.
Вибір правильної подушки для сну - справа важлива. Дитячі подушки, представлені в нашому магазині, виконані з якісних матеріалів і мають спеціальну форму, яка дозволить дитині тримати голівку під час сну в правильному положенні, що забезпечить йому здоровий і солодкий сон. Також можна вибрати і купити дитячу подушку для старших дітей. Зазвичай вони представлені в розмірі 40х60 і мають різні наповнювачі: холлофайбер, лебединий пух, синтепон. Для того щоб прикрасити дитячу кімнату і привнести в неї веселі нотки, турботливим батькам варто купити покривало дитяче. Вони представлені в різноманітному дизайні з зображенням популярних персонажів мультфільмів. Тому з таким красивим виробом вдома не занудьгуєш.
Рушники дитячі також представлені в широкому асортименті. Ви можете купити рушники дитячі натуральні як для малюків, так і дітей старшого віку. У нас представлені рушники з капюшоном, рушники-пончо, дитячі пляжні рушники, а також рушники-куточок.
Здоровий і міцний сон для зростаючого організму - дуже важливий момент. Тому до покупки дитячої постільної білизни потрібно підійти серйозно і враховувати багато нюансів. Діти, також як і дорослі, мають потребу не тільки в якісному і натуральному виробі, але і в красивому оформленні свого спального місця. У нас представлені дитячі комплекти постільної білизни з різноманітними дизайнами, які не залишать байдужим вашого малюка. Тут і герої популярних мультфільмів, і просто симпатичні звірятка, які радують око. Також можна підібрати однотонний білий комплект з тканини ранфорс. Що ще може сприяти приємному відпочинку в домашній обстановці? Це красива дитяча піжама, в якій дитина може і пограти перед сном і йому приємно буде в ній відпочивати.

Купити товари для дітей в Києві та Україні в інтернет-магазині

Асортимент дитячих товарів на нашому сайті постійно поповнюється. Тому ви зможете вибрати і купити товари для дітей, які будуть необхідні саме вашій дитині. Ви з легкістю зробите це, навіть не виходячи з дому. Вам не потрібно буде витрачати свій дорогоцінний час і сили, щоб довго ходити по магазинах. У зручній обстановці будинку ви зможете замовити товари для дітей в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові чи інших невеликих містах України. Зручна форма для замовлення, а також наявність зрозумілої навігації та фільтрів на нашому сайті дозволять вам зробити це без труда. Якщо у вас раптом виникнуть якісь питання, чи потрібна буде допомога з вибором, то наші люб’язні менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них і допоможуть визначитися. Постійні знижки та акції, безкоштовна доставка, а також накопичувальна система знижок дозволять вам купити якісні дитячі товари і при цьому трохи заощадити. Ми будемо раді відправити вашу посилку якомога швидше, щоб незабаром ви змогли оточити вашого малюка комфортом і затишком.