Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

халати жіночі

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Somun

1460 грн.

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Somun Матеріал: зовнішня сторона: велюр, внутрішня сторона: махра Склад: 100% бавовна Довжина халата: довгий Застібка: запах із поясом Модель: відкладний комір-шаль (без капюшона) Сезон: всесезонний Колір:&..

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Krem

1460 грн.

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Krem Матеріал: зовнішня сторона: велюр, внутрішня сторона: махра Склад: 100% бавовна Довжина халата: довгий Застібка: запах із поясом Модель: відкладний комір-шаль (без капюшона) Сезон: всесезонний Колір:&n..

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Turkuaz

1460 грн.

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Turkuaz Матеріал: зовнішня сторона: велюр, внутрішня сторона: махра Склад: 100% бавовна Довжина халата: довгий Застібка: запах із поясом Модель: відкладний комір-шаль (без капюшона) Сезон: всесезонний Колір..

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Pembe

1460 грн.

Халат жіночий ТМ Zeron велюровий Pembe Матеріал: зовнішня сторона: велюр, внутрішня сторона: махра Склад: 100% бавовна Довжина халата: довгий Застібка: запах із поясом Модель: відкладний комір-шаль (без капюшона) Сезон: всесезонний Колір:&..

Халат жіночий вафельний з мереживом ТМ Nusa ns-0417 pudra

1280 грн.

Халат жіночий вафельний з мереживом ТМ Nusa ns-0417 pudra Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: пудровий Довжина: 100 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0395 сірий

1385 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0395 сірий Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: сірий Довжина: 125 см (?) Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Ад..

Халат жіночий велюровий довгий з мереживом ТМ Nusa ns-0383 бордо

1810 грн.

Халат жіночий велюровий довгий з мереживом ТМ Nusa ns-0383 бордо Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: бордо , Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Адже так..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 siyah

1330 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 siyah Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: чорний з бордовими квітами Довжина: 130 см (?) Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'я..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 lacivert

1330 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 lacivert Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: синій з бордовими квітами Довжина: 130 см (?) Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 vizon

1490 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 vizon Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: роза Довжина: 130 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Адже та..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 murdum

1490 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 murdum Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: зів'яла роза Довжина: 130 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комф..

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0381 сірий

1170 грн.

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0381 сірий Матеріал: 80% бамбука, 20% бавовна Малюнок: однотоний жакард Застібка: запах із поясом Колір: сірий Довжина: 95 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 mavi

1490 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 mavi Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: темно-синій Довжина: 130 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. А..

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-8610 murdum

1380 грн.

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-8610 murdum Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Малюнок: однотоний жакард Застібка: запах із поясом Колір: зів'яла роза   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчутт..

Халат жіночий сатиновий з мереживом ТМ Nusa ns-15065 siyah

1375 грн.

Халат жіночий сатиновий з мереживом ТМ Nusa ns-15065 siyah Матеріал: сатин Застібка: запах із поясом Колір: чорний   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Адже так зручно і приємно..

Халат жіночий сатиновий з мереживом ТМ Nusa ns-15065 bordo

1375 грн.

Халат жіночий сатиновий з мереживом ТМ Nusa ns-15065 bordo Матеріал: сатин Застібка: запах із поясом Колір: бордо   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Адже так зручно і приємно ..

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0379 сірий

1170 грн.

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0379 сірий Матеріал: 80% бамбука, 20% бавовна Малюнок: однотоний жакард Застібка: запах із поясом Колір: сірий Довжина: 90 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м..

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0387 pudra

1380 грн.

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0387 pudra Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: пудровий Довжина: 90 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту...

Халат жіночий махровий з мереживом ТМ Nusa ns-163790 pudra

1755 грн.

Халат жіночий махровий з мереживом ТМ Nusa ns-163790 pudra Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Тканина: махра Застібка: запах із поясом Колір: пудровий Довжина: 105 см   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчут..

Халат жіночий махровий з мереживом ТМ Nusa ns-163790 lila

1755 грн.

Халат жіночий махровий з мереживом ТМ Nusa ns-163790 lila Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: бузковий Довжина: 105 см   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості т..

Показано від 1 до 20 з 27 (всього сторінок: 2)
халати жіночі

Халати жіночі - красиво, зручно, стильно

Жіночий халат без тіні сумнівів можна назвати вельми універсальною річчю домашнього гардеробу. Адже це не тільки красивий і модний елемент домашнього одягу, а також зручний і багатофункціональний різновид текстилю для дому. Напевно, у простого обивателя жіночий халат міцно асоціюється з жінкою-домогосподаркою в домашніх тапочках, в бігуді і без макіяжу. Але на сьогоднішній день виробники пропонують нам такий різноманітний вибір красивих, сучасних і просто зручних жіночих халатів, що цей елемент домашнього одягу може тільки прикрашати жінку, робити її більш жіночною, ніжною і, в хорошому сенсі цього слова, домашньої.

Який можна купити халат жіночий в інтернет-магазині Кохана?

В каталозі домашнього текстилю інтернет-магазину «Кохана» представлено різноманітний вибір красивих жіночих халатів на будь-який смак. У нас представлені легкі й повітряні моделі з натуральних тканин, а також махрові халати. Ви зможете вибрати і купити халати жіночі недорого, як вітчизняних виробників, так і зарубіжних, наприклад, турецьких. Цей привабливий елемент домашнього гардеробу ви зможете придбати не тільки для себе, але також і на подарунок. Ми впевнені, що такий гарний, комфортний і практичний презент порадує будь-яку жінку. Зверніть увагу, що ціна виробу багато в чому залежить від його розміру, довжини, виду тканини, а також декору.

Який халат жіночий вибрати?

Щоб правильно підібрати цю красиву річ домашнього гардеробу, вам варто визначитися, для чого вам потрібен халат. Якщо ви в пошуку красивого легкого літнього жіночого халата, то рекомендуємо вам зробити свій вибір на користь чудесних виробів з натуральної тканини: сатину, віскози. Наприклад, халати від ТМ Анабель Арто. Ці прекрасні і жіночні моделі припадуть до душі, як кокетливим милим дівчатам, так і фатальним спокусницям. Адже коротенький красивий жіночий халат або довгий розкішний легкий халат в яскравому відтінку можна носити практично кожен день. Жіночні, ніжні, приємні на дотик жіночі халати від Анабель Арто не залишать байдужими не тільки вас, але і вашу другу половинку.
Якщо ви бажаєте купити халат банний, то вам слід звернути увагу на недорогі жіночі халати з мікрофібри або махри. Ці вироби відрізняються м'якістю, ніжністю, а також є приємними на дотик і досить теплими. Вони добре вбирають вологу після водних процедур, зберігають тепло і є дуже комфортними до тіла. Особливо махрові халати будуть дуже актуальні в зимову пору року. Адже це так приємно після ранкового пробудження закутатися в м'який махровий довгий халатик. А ввечері такий м'який і комфортний виріб дозволить вам розслабитися і відпочити після важкого трудового дня.

Де можна придбати жіночий халат?

Пропонуємо Вам не ходити далеко по магазинах, а в зручній домашній обстановці вибрати і купити жіночий халат в Україні в інтернет-магазині «Кохана». Де б ви не знаходилися, вам буде зовсім нескладно купити жіночий халат в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові чи іншому місті України. Ми впевнені, що ви зможете підібрати потрібну вам модель в асортименті інтернет-магазину «Кохана». Зробити замовлення буде абсолютно нескладно, так як сайт має зручну навігацію, інтуїтивно зрозуміле меню, а також докладний опис характеристик виробу в картці товару. Оформіть замовлення через кошик, в 1 клік або по телефону. Ми постараємося відправити ваше замовлення якомога швидше, щоб незабаром ви змогли оцінити зручність, красу і комфорт жіночих халатів.