Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

халати жіночі

Халат жіночий вафельний з мереживом ТМ Nusa ns-0417 pudra

1280 грн.

Халат жіночий вафельний з мереживом ТМ Nusa ns-0417 pudra Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: пудровий Довжина: 100 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту..

Халат жіночий велюровий довгий з мереживом ТМ Nusa ns-0383 бордо

1810 грн.

Халат жіночий велюровий довгий з мереживом ТМ Nusa ns-0383 бордо Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: бордо , Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Адже так..

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0281 mavi

1380 грн.

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0281 mavi Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Тканина: махра Застібка: запах із поясом Колір: синій   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та ком..

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0359 murdum

1490 грн.

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0359 murdum Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: зів'яла троянда Довжина: 110 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'я..

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0387 pudra

1380 грн.

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-0387 pudra Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: пудровий Довжина: 90 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту...

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-18083 сірий

1385 грн.

Халат жіночий велюровий з мереживом ТМ Nusa ns-18083 сірий Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Тканина: махра Застібка: запах із поясом Колір: сірий   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та к..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0395 сірий

1385 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0395 сірий Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: сірий Довжина: 125 см (?) Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Ад..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 lacivert

1330 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 lacivert Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: синій з бордовими квітами Довжина: 130 см (?) Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 siyah

1330 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-0397 siyah Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: чорний з бордовими квітами Довжина: 130 см (?) Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'я..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 mavi

1490 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 mavi Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: темно-синій Довжина: 130 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. А..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 murdum

1490 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 murdum Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: зів'яла роза Довжина: 130 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комф..

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 vizon

1490 грн.

Халат жіночий довгий велюровий ТМ Nusa ns-8525 vizon Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Застібка: запах із поясом Колір: роза Довжина: 130 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м'якості та комфорту. Адже та..

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0379 сірий

1170 грн.

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0379 сірий Матеріал: 80% бамбука, 20% бавовна Малюнок: однотоний жакард Застібка: запах із поясом Колір: сірий Довжина: 90 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття м..

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0381 сірий

1170 грн.

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-0381 сірий Матеріал: 80% бамбука, 20% бавовна Малюнок: однотоний жакард Застібка: запах із поясом Колір: сірий Довжина: 95 см Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчуття..

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-8610 murdum

1380 грн.

Халат жіночий короткий велюровий ТМ Nusa ns-8610 murdum Матеріал: 50% бамбука, 50% бавовна Малюнок: однотоний жакард Застібка: запах із поясом Колір: зів'яла роза   Халат жіночий від ТМ Nusa зігріє вас і подарує незабутнє відчутт..

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина бірюзовий

795 грн.

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина бірюзовий Матеріал: велсофт Застібка: запах з поясом Модель: з капюшоном Колір: бірюзовий Щільність: 350 гр/кв.м Халат жіночий махровий від ТМ Zeron зігріє вас навіть найхолоднішою зимою і..

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина баклажан

795 грн.

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина баклажан Матеріал: велсофт Застібка: запах з поясом Модель: з капюшоном Колір: баклажан Щільність: 350 гр/кв.м Халат жіночий махровий від ТМ Zeron зігріє вас навіть найхолоднішою зимою і п..

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина м'ятний

795 грн.

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина молочний Матеріал: велсофт Застібка: запах з поясом Модель: з капюшоном Колір: м'ятний Щільність: 350 гр/кв.м Халат жіночий махровий від ТМ Zeron зігріє вас навіть найхолоднішою зимою ..

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина молочний

795 грн.

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина молочний Матеріал: велсофт Застібка: запах з поясом Модель: з капюшоном Колір: молочний світлий Щільність: 350 гр/кв.м Халат жіночий махровий від ТМ Zeron зігріє вас навіть найхолоднішою з..

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина фіолетовий

795 грн.

Халат жіночий мікрофібра Welsoft ТМ Zeron Туреччина фіолетовий Матеріал: велсофт Застібка: запах з поясом Модель: з капюшоном Колір: темний фіолетовий (баклажан) Щільність: 350 гр/кв.м Халат жіночий махровий від ТМ Zeron зігріє вас навіть н..

Показано від 1 до 20 з 26 (всього сторінок: 2)
халати жіночі

Халати жіночі - красиво, зручно, стильно

Жіночий халат без тіні сумнівів можна назвати вельми універсальною річчю домашнього гардеробу. Адже це не тільки красивий і модний елемент домашнього одягу, а також зручний і багатофункціональний різновид текстилю для дому. Напевно, у простого обивателя жіночий халат міцно асоціюється з жінкою-домогосподаркою в домашніх тапочках, в бігуді і без макіяжу. Але на сьогоднішній день виробники пропонують нам такий різноманітний вибір красивих, сучасних і просто зручних жіночих халатів, що цей елемент домашнього одягу може тільки прикрашати жінку, робити її більш жіночною, ніжною і, в хорошому сенсі цього слова, домашньої.

Який можна купити халат жіночий в інтернет-магазині Кохана?

В каталозі домашнього текстилю інтернет-магазину «Кохана» представлено різноманітний вибір красивих жіночих халатів на будь-який смак. У нас представлені легкі й повітряні моделі з натуральних тканин, а також махрові халати. Ви зможете вибрати і купити халати жіночі недорого, як вітчизняних виробників, так і зарубіжних, наприклад, турецьких. Цей привабливий елемент домашнього гардеробу ви зможете придбати не тільки для себе, але також і на подарунок. Ми впевнені, що такий гарний, комфортний і практичний презент порадує будь-яку жінку. Зверніть увагу, що ціна виробу багато в чому залежить від його розміру, довжини, виду тканини, а також декору.

Який халат жіночий вибрати?

Щоб правильно підібрати цю красиву річ домашнього гардеробу, вам варто визначитися, для чого вам потрібен халат. Якщо ви в пошуку красивого легкого літнього жіночого халата, то рекомендуємо вам зробити свій вибір на користь чудесних виробів з натуральної тканини: сатину, віскози. Наприклад, халати від ТМ Анабель Арто. Ці прекрасні і жіночні моделі припадуть до душі, як кокетливим милим дівчатам, так і фатальним спокусницям. Адже коротенький красивий жіночий халат або довгий розкішний легкий халат в яскравому відтінку можна носити практично кожен день. Жіночні, ніжні, приємні на дотик жіночі халати від Анабель Арто не залишать байдужими не тільки вас, але і вашу другу половинку.
Якщо ви бажаєте купити халат банний, то вам слід звернути увагу на недорогі жіночі халати з мікрофібри або махри. Ці вироби відрізняються м'якістю, ніжністю, а також є приємними на дотик і досить теплими. Вони добре вбирають вологу після водних процедур, зберігають тепло і є дуже комфортними до тіла. Особливо махрові халати будуть дуже актуальні в зимову пору року. Адже це так приємно після ранкового пробудження закутатися в м'який махровий довгий халатик. А ввечері такий м'який і комфортний виріб дозволить вам розслабитися і відпочити після важкого трудового дня.

Де можна придбати жіночий халат?

Пропонуємо Вам не ходити далеко по магазинах, а в зручній домашній обстановці вибрати і купити жіночий халат в Україні в інтернет-магазині «Кохана». Де б ви не знаходилися, вам буде зовсім нескладно купити жіночий халат в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові чи іншому місті України. Ми впевнені, що ви зможете підібрати потрібну вам модель в асортименті інтернет-магазину «Кохана». Зробити замовлення буде абсолютно нескладно, так як сайт має зручну навігацію, інтуїтивно зрозуміле меню, а також докладний опис характеристик виробу в картці товару. Оформіть замовлення через кошик, в 1 клік або по телефону. Ми постараємося відправити ваше замовлення якомога швидше, щоб незабаром ви змогли оцінити зручність, красу і комфорт жіночих халатів.