Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

Кухня

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс бордовий

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс бордовий Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. Ви..

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс коричневий

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс коричневий Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. ..

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс червоний

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс червоний Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. Ви..

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс чорний

89 грн.

Набір прихватка і рукавиця з мереживом ТМ Прованс чорний Матеріал: 75% бавовна, 25% ПЕ Наповнювач: ватин Комплектація: прихватка (14х19 см) + рукавичка (27х14 см) У набір від українського бренду ТМ Прованс входять прихватка і рукавиця. Виро..

Подушка на стілець ТМ Прованс Breakfast Beige

165 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Breakfast Beige Розмір: 40х40 Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Наповнення: холлофайбер Подушка на стілець Breakfast Beige від українського виробника ТМ Прованс стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Найкра..

Подушка на стілець ТМ Прованс Breakfast Brown

165 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Breakfast Beige Розмір: 40х40 Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Наповнення: холлофайбер Подушка на стілець Breakfast Beige від українського виробника ТМ Прованс стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Найкра..

Подушка на стілець ТМ Прованс Breakfast Grey

165 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Breakfast Grey Розмір: 40х40 Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Наповнення: холлофайбер Подушка на стілець Breakfast Grey від українського виробника ТМ Прованс стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Най..

Подушка на стілець ТМ Прованс Classic Горох-Лаванда

135 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Classic Горох-Лаванда Розмір: 40х40 Матеріал: 100% бавовна Наповнення: холофайбер М'яка і красива подушка на стілець Горох-Лаванда прикрасить собою будь-який інтер'єр і не тільки кухонний. Подушка виконан..

Подушка на стілець ТМ Прованс Living Маки

156 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Living Маки Розмір: 40х40 Матеріал: 75% бавовни, 25% ПЕ Наповнення: холлофайбер М'яка і красива подушка на стілець ТМ Прованс прикрасить собою будь-який інтер'єр і не тільки кухонний. Подушка виконана з п..

Подушка на стілець ТМ Прованс Milan

165 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Milan Розмір: 40х40 Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Наповнення: холлофайбер Подушка на стілець Milan Black від українського виробника ТМ Прованс стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Найкраще вона буде в..

Подушка на стілець ТМ Прованс Milan Black

165 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Milan Black Розмір: 40х40 Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Наповнення: холлофайбер Подушка на стілець Milan Black від українського виробника ТМ Прованс стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Найкраще вона ..

Подушка на стілець ТМ Прованс Milan Gray

165 грн.

Подушка на стілець ТМ Прованс Milan Gray Розмір: 40х40 Матеріал: 55% бавовна, 45% поліестер Наповнення: холлофайбер Подушка на стілець Milan Black від українського виробника ТМ Прованс стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Найкраще в..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Brown

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Beige виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Breakfast Grey виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихва..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Ажур

42 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Ажур Матеріал: 100% бавовна Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Ажур виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 100% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухн..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Фреска

42 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Classic Фреска Матеріал: 100% бавовна Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Classic Фреска виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 100% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухні..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Living Олива

49 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Living Олива Матеріал: 65% бавовна, 25% поліестер Розмір: 20х20 Прихватка для кухні ТМ Прованс Living Олива виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 66% з бавовни. Зручна і комфортна ..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan Матеріал: 60% бавовна, 40% поліестер Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Milan виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 60% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухні стане вам..

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan Gray

50 грн.

Прихватка для кухні ТМ Прованс Milan Gray Матеріал: 55% бавовна, 45% поліестер Розмір: 20х20 Прихвачує для кухні ТМ Прованс Milan виконана з дуже практичною тканини, яка складається на 55% з бавовни. Зручна і комфортна прихватка для кухні..

Показано від 1 до 20 з 43 (всього сторінок: 3)
Кухня

Аксесуари та текстиль для кухні в інтернет-магазині Кохана

Кухня є особливим місцем в будинку для кожного з нас. Адже більшу частину часу ми проводимо саме там. На кухні ми готуємо їжу, проводимо сімейні вечори або посиденьки, різні урочистості та ювілеї, а також просто сидимо за кухонним столом з чашкою чаю, смачним десертом і відпочиваємо душею після робочого дня або інших активних подій. Тому ми намагаємося оформити це приміщення так, щоб воно було не тільки багатофункціональним, але і привабливим, красивим і затишним. Для цього і існує кухонний текстиль, який зможе перетворити вашу кухню, зробить її центром уваги і зразком для наслідування.
Серветки, скатертини, фартухи, рушники можна назвати, звичайно ж, просто нехитрими кухонними дрібницями, на які не варто звертати пильну увагу. Але як же легко вони здатні перетворити інтер'єр і зробити його по-справжньому затишним, а також створити певний стиль і гарний настрій. Тому якщо ви хочете змінити зовнішній вигляд вашого «серця дому» загляньте в наш інтернет-магазину Кохана. У нас представлений широкий асортимент різноманітного текстилю для кухні, а також різного роду кухонних аксесуарів за досить доступними цінами.

Аксесуари для кухні - різноманітність асортименту

Кухонний текстиль - це ті симпатичні дрібниці, без яких ми ніяк не можемо обійтися під час перебування на нашій кухні.
Як усі ми знаємо, процес приготування їжі - досить складна і кропітка робота, але, незважаючи на це, будь-яка господиня хоче виглядати чудово навіть в такі «гарячі» моменти. Тому красивий фартух їй буде просто необхідний. Він захистить її від різного роду забруднень під час готування, а також перетворить її зовнішній вигляд. Фартухи в стилі Прованс представлені в різних колірних рішеннях і різноманітних красивих квіткових принтах. В такому прекрасному виробі буде приємно готувати і навіть зустрічати гостей.
Сервіровка столу - справа досить важлива. Адже так приємно сісти за стильно прикрашений стіл, на якому буде лежати красива скатертина, а також серветки. Для святкового застілля в асортименті нашого магазину ви знайдете скатертини на стіл бавовняні або водовідштовхувальні. Вони захистять ваші меблі від вологи і забруднень. Серветки на стіл з тканини з квітковими візерунками і ажурним мереживом легко змінят стіл, і він буде виглядати дуже естетично і стильно.
На кухні ми проводимо більшу частину свого часу, тому хочеться зробити це з великим комфортом. Наприклад, посидіти на м'якому і зручному стільчику. Для цього не потрібно купувати дорогі стільці з м'якою оббивкою. Досить придбати подушку на стілець з м'яким наповнювачем в стилі Прованс, яка буде виконувати не тільки практичну функцію, але і додасть французького шарму в інтер'єр вашого приміщення.
Щоб господиня НЕ обпекла свої красиві і доглянуті ручки рекомендуємо вам обов'язково мати під рукою прихватки, а також рукавички. Ці маленькі помічники захистять вас від гарячого посуду і дозволять комфортно братися за ручку сковорідки прямо з печі або відкривати кришку киплячій каструлі.
Створити затишок і гармонійну атмосферу допоможуть красиві штори: гладкі або з яскравими квітковими принтами. Такі чарівні вироби для декору перетворять інтер'єр вашої кухні і нікого не залишать байдужим.

Текстиль для кухні в стилі Прованс - перетворення вашого інтер'єру

Вироби, представлені на нашому сайті, виготовлені українським виробником ТМ Прованс і підрозділяються на кілька колекцій: Allure, Mosaic, Living, Classic і т.д .. Кожна з них допоможе вам прикрасити вашу кухню і зробити її комфортною, затишною і привнести в неї нотки стилю прованс. Якщо ви віддаєте перевагу квітковим мотивам, то вам варто звернути увагу на колекцію Living. Вона декорована прекрасними маками, оливками, квітами лаванди. Якщо ви любитель спокійних непомітних відтінків, то вам варто придивитися до виробів з колекції Allure або Mosaic. У каталозі нашого інтернет-магазину купити все для кухні можна в будь-якому стилі. Продукція ТМ Прованс зроблена якісно і з любов'ю.

Де краще купити кухонний текстиль в інтернет-магазині?

Якщо ви зважилися на зміни і хочете перетворити вашу кухню, то асортимент кухонних аксесуарів нашого сайту вам в цьому допоможе. Купити кухонний текстиль в інтернет-магазині Кохана ви зможете в будь-якому місті України, в будь-який зручний для вас час, просто не виходячи з дому. Вам варто тільки заглянути у відповідний розділ сайту, вибрати вподобані позиції і оформити замовлення. Якщо у вас виникнуть якісь питання з приводу продукції, то ввічливі менеджери вам допоможуть з підбором товару і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Ви можете оформити замовлення через корзину інтернет-магазину або в 1 клік. У нас зручна навігація по сайту, а також існує програма накопичувальних знижок, яка дозволяє трохи заощадити при регулярних покупках.
Ми будемо раді відправити вашу посилку в найкоротші терміни, щоб ви незабаром змогли прикрасити свою кухню і насолоджуватися затишком і комфортом.