Понеділок - п'ятниця:
з 09.00 до 17.00
Вихідний: субота, неділя

подушки дитячі Китай

Подушка дитяча МЕМОРІ 30х50

670 грн.

Подушка дитяча МЕМОРІ 30х50 Матеріал: піна в ефектом меморі Кольори: блакитний, рожевий Вишивка: дельфінчик   Зверніть увагу! Залежно від налаштувань вашого монітора, а також освітлення, колір і відтінок виробу на фото можуть незна..

Подушка декоративна кругла з пледом ПОЛУНИЧКА

385 грн.

Подушка декоративна кругла з пледом ПОЛУНИЧКА Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Декоративна подушка Macaroon - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна вико..

Подушка декоративна кругла з пледом МОРКВА

385 грн.

Подушка декоративна кругла з пледом МОРКВА Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Декоративна подушка Macaroon - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна викорис..

Подушка декоративна кругла з пледом КІВІ

385 грн.

Подушка декоративна кругла з пледом КІВІ Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Декоративна подушка Macaroon - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використо..

Подушка декоративна кругла з пледом КАВУН

385 грн.

Подушка декоративна кругла з пледом КАВУН Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Декоративна подушка Macaroon - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використ..

Подушка декоративна кругла з пледом АНАНАС

385 грн.

Подушка декоративна кругла з пледом АНАНАС Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Декоративна подушка Macaroon - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна викорис..

Подушка-муфта з пледом кругла ПОЛУНИЧКА

405 грн.

Подушка-муфта з пледом кругла ПОЛУНИЧКА Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичай..

Подушка-муфта з пледом кругла МОРКВА

405 грн.

Подушка-муфта з пледом кругла МОРКВА Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну ..

Подушка-муфта з пледом кругла КІВІ

405 грн.

Подушка-муфта з пледом кругла КІВІ Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну по..

Подушка-муфта з пледом кругла КАКТУС

405 грн.

Подушка-муфта з пледом кругла КАКТУС Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну ..

Подушка-муфта з пледом кругла КАВУН

405 грн.

Подушка-муфта з пледом кругла КАВУН Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну п..

Подушка-муфта з пледом кругла АНАНАС

405 грн.

Подушка-муфта з пледом кругла АНАНАС Материал: поліестер Розмір пледа: 110*160 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну ..

Подушка-плед сумочка Собачка з кісткою жовта

370 грн.

Подушка-плед сумочка Собачка з кісткою жовта Материал: поліестер Наповнювач: холофайбер Розмір: 38*38/110*160 Декоративна подушка Собачка - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабл..

Подушка-плед сумочка Качечка бірюза

370 грн.

Подушка-плед сумочка Качечка бірюза Матеріал: поліестер Розмір: 38*38/110*160 Декоративна подушка Качечка - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати..

Подушка-муфта з пледом прямокутна ПОЛУНИЧКА

420 грн.

Подушка-муфта з пледом прямокутна ПОЛУНИЧКА Материал: поліестер Розмір пледа: 120*150 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайн..

Подушка-муфта з пледом прямокутна МОРКВА

420 грн.

Подушка-муфта з пледом прямокутна МОРКВА Материал: поліестер Розмір пледа: 120*150 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну п..

Подушка-муфта з пледом прямокутна КІВІ

420 грн.

Подушка-муфта з пледом прямокутна КІВІ Материал: поліестер Розмір пледа: 120*150 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну под..

Подушка-муфта з пледом прямокутна КАКТУС

420 грн.

Подушка-муфта з пледом прямокутна КАКТУС Материал: поліестер Розмір пледа: 120*150 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну п..

Подушка-муфта з пледом прямокутна КАВУН

420 грн.

Подушка-муфта з пледом прямокутна КАВУН Материал: поліестер Розмір пледа: 120*150 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну по..

Подушка-муфта з пледом прямокутна АНАНАС

420 грн.

Подушка-муфта з пледом прямокутна АНАНАС Материал: поліестер Розмір пледа: 120*150 Подушка-муфта - симпатичний виріб, приємний на дотик, виконаний дуже стильно, виглядає привабливо. Виріб можна використовувати як звичайну п..

Показано від 1 до 20 з 35 (всього сторінок: 2)
подушки дитячі Китай

Вибір правильної подушки для дитини - питання дуже актуальне для дбайливих батьків. Як вибрати подушку? Чи потрібна вона маленькому непосиді? Це ті приватні питання, на які покупці хочуть отримати відповіді перед самою покупкою. Багато хто з педіатрів стверджуе, що малюкам до 3-х років взагалі не потрібні ніякі подушки. Проте, без неї карапузам ніяк не обійтися в повсякденному житті, тому виробники пропонують нам різноманітні варіанти, з яких можна вибрати дитячу подушку, яка підходить саме вашому малюкові.

Яку купити дитячу подушку для дитини? Розміри, форми

Перш ніж купити подушку для дитини, варто правильно підібрати її за розміром і формою. Якщо у вас росте малюк до 3-х років, тоді вам варто звернути увагу на ортопедичні подушки дитячі з наповнювачем синтепон. Вони виконані у вигляді прямокутника або у вигляді інших предметів або тварин і практично не мають висоти. Особлива форма подушки, яка має поглиблення по центру, буде фіксувати голівку дитини в правильному положенні для того, щоб не було викривлення шиї або деформації потиличної частини голови.
Таку подушку можна покласти в ліжечко, де спить ваш малюк або в коляску, коли ви з ним виходите на прогулянку. Вона дуже зручна, має невеликий розмір і її легко брати з собою.
Дітям від 3-х років потрібно підбирати виріб так, щоб він підтримувавав шийні хребці в правильному положенні і сприяв розслабленню м'язів шиї.

Які бувають наповнювачі в дитячій подушці?

В асортименті інтернет-магазину домашнього текстилю «Кохана» є велика кількість якісних подушок для дітей з різними наповнювачами. Перед покупкою варто визначитися, з яким видом наповнювача найкраще купити дитячу подушку. Наприклад, вироби з лебединого пуху дуже м'які і легкі. Така подушка буде комфортною і зручною для використання і здорового сну. Також будуть хороші і подушки з бамбуковим волокном.
Для того щоб прикрасити спальне місце в кімнаті вашої дитини і надати їй неповторний характер і стиль можна купити декоративні подушки для дітей. Вироби можуть бути виконані у формі олівця, яблука, тваринки або хмари. Такі подушки послужать не тільки елементом декору кімнати дитини, а й також цілком функціональною річчю. З ними можна весело пограти або навіть відпочити при необхідності, спершись на них або підклавши під спину або голову.

Де купити дитячу подушку в інтернет-магазині?

Перед покупкою батькам варто визначитися і підібрати правильний розмір і форму подушки для дитини. Вибрати й купити дитячу подушку в інтернет-магазині за доступною ціною ви можете у нас на сайті. Якщо у вас виникнуть якісь питання, наші доброзичливі менеджери дадуть відповідь на них з великим задоволенням і допоможуть вам вибрати відповідну модель.
Сайт має зручну навігацію. У картці товару ви знайдете всю потрібну інформацію, а також фото та відгуки покупців. Вироби у нас представлені в широкому асортименті від різних виробників, якість продукції перевірена часом і підтверджена різними сертифікатами.
Оформити замовлення на сайті вам буде абсолютно нескладно. Ви можете зробити замовлення в 1 клік або зателефонувати. Ми будемо раді відправити вашу посилку, де б не знаходилися, будь то Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів чи інше невелике місто України. Доставка посилок здійснюється досить швидко, і незабаром ви зможете порадувати вашого непосиду якісною і зручною подушкою, на якій йому буде солодко і спокійно спати.